KLUB SOWA Bałtyckiej Akademii Umiejętności

Czym zajmujemy się w Klubie SOWA Bałtyckiej Akademii Umiejętności?

S potykamy się w swobodnej atmosferze
O omawiamy praktyczne rozwiązania
W spieramy wymianę doświadczeń zawodowych
A przede wszystkim rozwijamy się


Pomysł na założenie Klubu SOWA powstał jednego ze słonecznych poranków, kiedy popijając kawę i zajadając ciasteczka upieczone przez naszą trenerkę Agnieszkę, rozmawiałyśmy o problemach, o jakich wspominają nam nasi klienci. Okazało się, że często brakuje im czasu lub funduszy na szkolenia czy doradztwo, nie wiedzą gdzie szukać informacji, konsultanci posługują się skomplikowanym żargonem i bez specjalnego przygotowania trudno jest ocenić na ile proponowane przez nich rozwiązania są dobre dla konkretnej firmy. Stwierdziłyśmy, że trzeba coś z tym zrobić i … gdy Dorota szukała baterii do podświetlanego logo Bałtyckiej Akademii Umiejętności, przedstawiającego niebieską sowę, wpadłyśmy na pomysł utworzenia klubu SOWA.

Klubu, do którego należeć mogą managerowie, pracownicy działów hr, prywatni przedsiębiorcy i wszyscy ci, którym zależy na zdobywaniu informacji pozwalających rozwiać trapiące ich problemy związane ze swoją pracą.

Klubu, w którym mogą spotkać osoby z innych firm i być może skorzystać z ich doświadczeń lub wspólnie postarać się o finasowanie szkoleń lub doradztwa.

Klubu, w którym panuje swobodna atmosfera, gdzie można bez skrępowania, przy kawie spotkać się z doradcą specjalizującym się w konkretnym temacie, który przedstawiłby różne rozwiązania i aspekty istotne przy wyborze każdego z nich.

Klubu, w którym można znaleźć inspirację.